Ertaş Motor Yenileme'ye Hoşgeldiniz...

Ertaş Motor Yenileme Ldt. Şti. Şirketi 2010 yılında 3 Motor yenileme firmasının bir araya gelerek oluşturduğu,  ortak iş alanı hâkimiyetinde Doğu Anadolu’nun En büyük Motor Yenileme Şirketidir.

Günümüzde 10 çalışanı 2 servis aracı ile motor yenileme ve kapak revizyon sektöründe hizmet vermektedir. Naci ÇAKIR ve Mahmut Kılınç ortaklığında, geliştirilen ve yükselmeye devam eden şirketimiz, Motor yenileme ve Silindir kapak revizyon hizmetleriyle müşteri memnuniyeti ve garantili iş kapsamında Gelişmiş Motor Yenileme ( GMY ) şirketi ile Türkiye genelinde 31 il’e yayılmış 41 şubesi ile birlikte hizmet veren güçlü bir ağın temsilcidir.

Yetkili bir araç bakım servisinin taşeronlarına yaptırdığı işlemler arasında maliyet yükü ve riski en yüksek işlem motor yenilemedir. Servis işçiliklerinde garanti süresinin 2–3 yıl olduğu günümüzde  motor yenileme işlemlerinde yaşanan bilinçsizlikler, düşük kalitede motor revizyonlarına neden olmakta, yaşanan problemler para ve zaman kaybına, müşteri memnuniyetsizliğine ve üretici firmanın imajının zedelenmesine yol açmaktadır.

 

Bunlara da göz atabilirsiniz ?